Dijital Tekstil Üretimi için RIP yazılımı

ErgoSoft firmasının TexPrint yazılımı, Avrupanın Dijital Baskı üretiminde kullanılan öncü RIP yazılımıdır. Günümüzün gereksinimlerini göz önünde bulundurarak geliştirilmiş olan renk yönetim yazılımı eşsiz özel-tekstil modülleri ile görevini ihtiyaçlarınında ötesine taşır.

TexPrint günümüz rekabetlerine karşı tasarlanmış, yarının tekstil üretim ihtiyaçlarını karşılayabilecek güçlü bir donanıma sahiptir.

Öne çıkan belirgin özellikleri

Renk Birleştirici (ColorCombine):

TexPrint’in güçlü baskı çıktı motoru sayesinde arzu ettiğiniz profesyonel renkleri yaratabilir, üretebilir olağanüstü renk kartelaları hazırlayabilirsiniz.

Düz/Soter Raporlama (Step&Repeat):

Günümüzde Dijital Baskının avantajlarından yararlanarak geleneksel raporlamalarınızı en güncel raporlamalara dönüştürebilirsiniz.

Özel Renk Atama (Custom Color Replacement) :

Geliştirilmiş doğru renk baskı teknolojisi ve hızlandırılmış baskı işi hazırlama sayesinde TexPrint hazır desenlerinizdeki spot renkleri değiştirme araçlarıyla size çok yönlü uygulamalara imkanı verir.

İş Akışı (Workflow) :

Kolay kullanımlı Baskı modülü, ergonomik tasarımlı iş tertipleyicisi, çarpıcı hızlılıktaki RIP Sunucusu, İş Merkezi ve İş Alıcı modülleri sayesinde iş akışınızı kolay ve daha elverişli hale getirin.

En doğru Renk baskıları (Highest Color Accuracy):

ErgoSoft’un sofistike renk oluşturucu motoruna  dahil edilen güçlü açık-mimari renk yönetim sistemi sayesinde artık en doğru renkleri elde edebilirsiniz.

Üretim Kontrol Hizmetleri (Production Control Utilities):

PosterPrint’in güvenilir üretim kontrol hizmetleriyle rahatça üretim yapıp, hatalı baskıları asgariye indirerek işinizi garantiye alırsınız.

Üstün Teknoloji (Superior Technologie) :

Gelişmiş resim kalitesi ve üretim hızı ErgoSoft’un üstün titretmeme yöntemi sayesinde avantaj kazanmıştır.

Sürekli Kaliteli Baskı Çıkışı (Consistent Quality Output):

TexPrint’in güçlü doğrusallaştırma araçları sayesinde sürekli kaliteli baskı alacağınızdan emin olun.

Boya – Limit Kontrolü (Ink-Limit Controls) :

TexPrint’in eşsiz boya-limit kontrolleri sayesinde boya kullanımınızı asgariye indirirken renk uzayınızı ve baskı kalitenizi artırın.

RenkGPS’i (ColorGPS) :

ErgoSoft’a dahil edilebilinen, kolay anlaşılır RenkGPS profil uygulaması sayesinde yüksek derecede doğru renkleri elde edersiniz.